Адвокатське бюро Ісаака М. Larbi
3-й поверх, кімната 309, офіс SSNIT
Комплекс Koforidua, E / R. Республіка Гана
Звертатися за тел:. +233 545 249 725

Шановні Владимир Николаевич,

Я адвокат Ісаак М. Larbi. Прокурора до пізнього Ing. Олександр Лова, громадянин вашої країни, а також колишній директор (AIR LIQUIDE Гана LTD) Нафта і автозаправних станцій компанії бази в Республіці Гана Західній Африці, Тут, в після повинно бути передано як мій клієнт. 9 жовтня 2011,22:53 GMT мій клієнт, його дружина і троє дітей були залучені в автомобільній катастрофі разом швидкісний Кумасі на жаль, втратила своє життя, мій клієнт був рахунок на суму близько ($ 9,7 млн. доларів США) на зберігання в Міжнародний комерційний Банк Гани (МКТ).

Я зробив кілька зусиль через вашу країну іноземних справ консульство щоб знайти будь-якої з моїх клієнтів розширених родичів, але це виявилося невдалим, я вирішив відслідковувати його прізвище в Інтернеті, щоб знайти будь-якої з його родичів сім'ї, але, отже, я зв'язався з вами, я хочу, щоб ви допомогти мені в репатріації грошових коштів та майна залишилися позаду.

Оскільки банк видав мені 21 днів повідомлення, щоб забезпечити найближчих родичів або мати рахунок конфісковані, якщо я не можу бути в змозі забезпечити той, хто стоятиме, щоб вимагати його баланс в їх банку, тепер я хочу, щоб ви стояли, як найближчих Кін то я буду стояти тут, як ваш адвокат, щоб покрити Вас для цього твердження, так що доходи від суми буде виплачена в свій аккаунт Оскільки у вас є такий же прізвищем з моїм клієнтом, то я прийду до вашої країни вам і Я поділюся грошима 50% мені і 50% для вас після вирахування податків та інших фінансових зобов'язань.

Ваше чесна співпраця, щоб дозволити нам домогтися цього проекту потрібно від Вас. Я гарантую, що це буде здійснюватися в рамках законного механізму, який захистить вас від будь-яких порушень закону. Мені знадобиться наступна інформація від вас, щоб допомогти нам досягти цієї претензії;

Ваше повне ім'я: -------------
Адреса: ------------------
Ваш вік: -------------------------
Рід занять: -----------------------------
Ваш номер телефону, і мобільних комунікацій Мета: --------------------

Я чекаю вашої термінового відповіді то я дам вам більш детальну інформацію.

З найкращими побажаннями,
Адвокат Ісаак М. Larbi.
(Адвокат за законом)